Projekt Paidagogos Pro

Szanowni Państwo,
informujemy o uruchomieniu nowego projektu „Paidagogos Pro” dedykowanego studentom 4 roku jednolitych studiów mgr oraz 1 roku studiów II stopnia, planującym przygotowanie pracy dyplomowej, której problematyka może mieć charakter wdrożeniowy.
„Model Zwiększania Szans Absolwentów Kierunków Humanistycznych i Społecznych na Zatrudnienie i Zmiany Nastawienia Środowiska Społeczno-Gospodarczego Wobec Ich Potencjału Zawodowego” to innowacyjny model pomagający absolwentom/kom studiów humanistycznych i społecznych wejść na rynek pracy, poprzez kojarzenie pracodawców ze studentami/kami oraz ich współpracę w zakresie realizowania wdrożeniowych prac dyplomowych studentów Wydziału Filozoficznego UJ.

Data opublikowania: 13.06.2017
Osoba publikująca: Przemysław Kozera

Wydział Filozoficzny

Pokaż Colleqium Novum na większej mapie

ul. Gołębia 24, pok. 24
Fax

O Wydziale

Wydział Filozoficzny UJ składa się z 5 instytutów: Filozofii, Pedagogiki, Psychologii, Religioznawstwa i Socjologii oraz Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji. Obecnie na Wydziale studiuje prawie 2800 studentów i ponad 380 doktorantów.

Władze

Dziekan