Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC - II tura

Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza II turę konkursu o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ.

Wnioski, przygotowane zgodnie z nowym regulaminem (regulamin zamieszczony na stronie Wydziału) należy składać TYLKO w formie elektronicznej w formie pliku pdf z zeskanowanym podpisem opiekuna/promotora lub dyrektora Instytutu/Katedry.

Przyjmowane będą wnioski w postaci JEDNEGO pliku – opisane zgodnie ze wzorem: imie.nazwisko_dokorant lub imie.nazwisko_pracownik

Projekty należy wysyłać na adres e-mailowy swojego instytutu z dodatkiem DSC (np. psychologiaDSC@uj.edu.pl; socjologiaDSC@uj.edu.pl, filozofiaDSC@uj.edu.pl,pedagogikaDSC@uj.edu.pl, religioznawstwoDSC@uj.edu.pl,kulturoznawstwoDSC@uj.edu.pl).

Wydatki w projekcie należy zaplanować od 15 października 2018 roku.

Wnioski przyjmowane będą do 14 września 2018 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu przewidziane jest na 5 października 2018 roku.

Regulamin DSC
Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC