Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC - II tura

Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza II turę konkursu o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ.
więcej o Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC - II tura

więcej o Uchwała Rady Wydziału w sprawie podjęcia działań w celu włączenia społeczności akademickiej do prac nad nowym Statutem UJ

Uchwała Rady Wydziału w sprawie oświadczenia Rady Instytutu Socjologii

więcej o Uchwała Rady Wydziału w sprawie oświadczenia Rady Instytutu Socjologii

Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC

Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ.
więcej o Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC

Ponowne zapytanie ofertowe

Szanowni Państwo, w związku z faktem, że oferty które wpłynęły na zapytanie ofertowe dotyczące przygotowania i przeprowadzenia warsztatów dla uczestników projektu PAIDAGOGOS PRO znacząco przekraczają wysokość środków przewidzianych na ten wydatek w budżecie projektu zapytanie ofertowe zostaje unieważnione. Z dniem dzisiejszym ogłaszam nowe zapytanie ofertowe. Zapraszam do składania ofert do dnia 17 maja (włącznie).
więcej o Ponowne zapytanie ofertowe